Montované haly a ocelové konstrukce

OCELOVÉ KONSTRUKCE

  • Montované ocelové haly slouží jako sklady, zemědělské objekty, nebo výrobní haly, které lze doplnit mostovým jeřábem.
  • Zajistíme kompletní realizaci od zpracování projektové, výrobní dokumentace a statického výpočtu ocelové konstrukce, až po konečné předání montované haly s kvalitním provedením všech prací. Konstrukce je vždy navržena pro konkrétní objekt a jeho geografickou polohu.
  • Ocelovou konstrukci montované haly lze opláštit trapezovým plechem, sendvičovými panely, či obestavit cihlovou stěnou.

  • Provádíme demontáž starších ocelových konstrukcí a montovaných hal a jejich následnou likvidaci.V případě demontovanou konstrukci lze opravit a montáž provést na jiném místě.Nová ocelová konstrukce je navržena z ocelových profilů které jsou nalakovány základní a vrchní syntetickou barvou.  Na přání zakazníka lze nátěr montované haly provést  protipožární barvou.I s možností ocelovou konstrukci montované haly pozinkovat.
  • Pro zateplení montované haly se používají sendvičové panely které vynikají svou maximální efektivností a příznivými náklady.Panely s pur nebo minerální výplní se dodávají v různé tloušce a barvě dle vkusu a aktuální potřeby daného zakazníka . K panelům dodáme veškeré certifikáty a prohlášení o shodě.
  • Pro opláštění haly bez zateplení se používá trapezový plech který se výborně hodí na opláštění střech i stěn.Samozřejmostí je velká škála tvarů,barev i tlouštky plechů.

Zdarma zpracujeme cenovou nabídku, ke které pro lepší vizualizaci přidáme vaši halu či ocelovou konstrukci vypracovanou v axanometrii.

 

© 2009-2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode